menu

Металочерепиця в Києві та області: кращі якість і ціна

Компанія "Асгард" - один з лідерів на ринку будівельних матеріалів, що спеціалізується на виробництві та реалізації покрівельної продукції в Києві та в Україні. Тут ви зможете купити металочерепицю з незмінно високою якістю, а також отримати повний комплекс послуг, пов’язаних з придбанням і доставкою покрівельних матеріалів.

Металочерепиця: характеристики матеріалу

Металочерепиця — найпопулярніший матеріал, для накриття дахів будинків і споруд. Об’єми її продажів з кожним роком зростають і навіть випуск нових інноваційних покрівельних матеріалів не призводять до зниження попиту. Металева покрівля довговічна, естетична, забезпечує надійний захист будинку від опадів, має низьку вагу, тому не створює великого навантаження на стропильну систему. Ще одна перевага — невелика ціна в порівнянні з цінами на інші покрівельні матеріали для даху.

 

На що звернути увагу при купівлі металочерепиці:

 

  • Виробник металу. На сайті представлена продукція з України (“Модуль-Україна”), Польщі, Словаччини, Німеччини (Arcelor Mittal), Китаю, Кореї.
  • Товщина металу. Металочерепиця виготовляється з оцинкованих сталевих листів товщиною 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм.
  • Покриття. Для захисту металу використовують найбільш популярний — глянцевий або матовий поліестер, який відмінно витримує перепади температури та зберігає стійкість кольору.
  • Малюнок. На виробничих лініях підприємства випускається металочерепиця Asgard і Monterrey, з різними показниками ширини та довжини листа, глибини та шагу профілю, висоти сходинок.

 

Підприємство виготовляє металочерепицю з використанням близько 30 популярних кольорів та відтінків. Покрівельний матеріал з менш розповсюдженими кольорами потрібно замовляти завчасно.

Asgard

Asgard

Monterrey

Monterrey

Kvinta

Kvinta

Kamea

Kamea

Kredo

Kredo

Уточнити чи дізнатися ціну можна по телефону:

067 834 42 42

067 507 65 47

063 834 42 42

093 215 77 97

Наш e-mail:

[email protected]

Металочерепиця від КСМ «Асгард»

Підприємство співпрацює тільки з перевіреними постачальниками металу. Профілювання і нарізка листів здійснюється на сучасному устаткуванні з контролем кожного виробничого етапу. Кольори металочерепиці від “Асгард” відповідають стандартам міжнародної системи RAL. Це означає, що металочерепиця з різних партій матиме однаковий відтінок.

 

Фахівці проведуть виміри та розрахують кількість матеріалів — листів металочерепиці необхідних розмірів, декоративних і вітрових планок, гідро- і пароізоляційної плівки, кріпильних виробів. Розрахунок здійснюється безкоштовно, після узгодження співпраці. Точна кількість матеріалів і вартість покрівлі визначається за допомогою спеціальної програми, що виключає помилки з боку виконавця.

 

Важливий чинник при купівлі металочерепиці — швидкість виконання замовлення. Ми гарантуємо виконання зобов’язань у стислі терміни зі збереженням якісних характеристик продукції. 

 

Ціни на металочерепицю в Києві та по Україні

Компанія КСМ «Асгард» працює з замовниками в Києві та по всій території України, пропонуючи купити якісну металочерепицю за ціною виробника. Її вартість залежатиме від країни-виробника металу, товщини сталі, від характеру покриття, типу профілю. Остаточний кошторис формується після проведення замірів готової стропильної системи і розрахунку необхідних матеріалів.

 

Ми практикуємо гнучкий підхід до ціноутворення, що дозволяє сформувати кращу пропозицію з тих, що діють на ринку. Для більшої економії коштів пропонуємо замовляти металочерепицю одночасно для будинку і господарських споруд.

 

В наявності також супутні товари, які застосовуються при будівництві дахів: гідро- та пароізоляційна плівка, пластикові та металеві водостічні системи, мансардні вікна, кріпильні вироби.

 

Щоб купити металочерепицю, телефонуйте по номерах, вказаних на сайті. Наш менеджер оперативно надасть повну інформацію щодо продукції та схеми співпраці, узгодить час проведення замірів. Ми також надамо фахову консультацію щодо технологічних процесів, пов’язаних з будівництвом даху.

Замовити
дзвінок
×
spinner