menu

Стінові сендвіч-панелі

Компанія “Асгард” — лідер на ринку виробництва та реалізації стінових сендвіч-панелей. Власні виробничі потужності, професійна команда та ретельний контроль якості — запорука відповідального, направленого на вирішення інтересів покупця бізнесу. Ми пропонуємо високоякісний продукт і регулюємо цінову політику таким чином, щоб сформувати найвигіднішу пропозицію на ринку.

Ціна та характеристики стінових сендвіч-панелей

 

Ціна стінової панелі залежить від типу та товщини наповнювача, характеру покриття і вказується в розрахунку за 1 кв. м. Які критерії слід враховувати при виборі панелей і як вони впливають на якісні характеристики продукції:

 

  • Тип утеплювача. Використовується пінополістирол, вогнестійка мінеральна вата — це основні наповнювачі з якісними теплоізоляційними властивостями, з різними показниками вогнестійкості. Можуть застосовуватись пінополіуретан (PUR) і поліізоціанурат (PIR) — ці матеріали виготовляються в Польщі, тому слід враховувати, що на строки їх доставки впливає швидкість проходження митного оформлення.
  • Товщина металу. Застосовуються металеві листи виробництва України, Польщі, Словаччини, Германії товщиною 0,4—0,5 мм. Чим товстіший метал, тим надійнішою буде стінова конструкція.
  • Покриття. Захист металевих листів від корозії забезпечує шар цинку. Для додаткового захисту та надання кольору наноситься матове або глянцеве полімерне покриття.
  • Колір. Постійно використовується близько 30 популярних кольорів, ви також можете обрати для панелей малюнок, який імітує текстуру деревини — вільхи, золотого або темного дуба. 

 

Конструкції, зведені з утеплених сендвіч-панелей, легкі та одночасно міцні, не створюють великого навантаження на фундамент. Вони стійкі до перепадів температур і високої вологості, гарно теплоізольовані та мають високу межу вогнестійкості. Для виробництва використовується однокомпонентний клей англійського виробництва.

 

Простота та швидкість монтажу фасадних сендвіч-панелей — одна з основних якостей, що сприяють популярності цього будівельного матеріалу. З’єднання елементів між собою здійснюється за допомогою надійних замків на торцевих поверхнях — для ще більшої герметичності рекомендується закривати стики декоративними планками.

Стінові сендвіч панелі

Стінові сендвіч панелі

Уточнити чи дізнатися ціну можна по телефону:

067 834 42 42

095 595 24 37

073 319 31 11

Наш e-mail:

[email protected]

Купити сендвіч-панелі з доставкою по Києву та Україні

 

При купівлі сендвіч-панелей ми гарантуємо високу якість продукції, чіткі та прозорі умови співробітництва. Серед побудованих і введених в експлуатацію об’єктів:

 

  • ангари для гелікоптерів;
  • медично-діагностичний центр;
  • цех маслозаводу в Київській області;
  • виробничі приміщення цукрового заводу;
  • офісні центри у багатьох містах України;
  • споруди господарського призначення для посольства в Києві.

 

Компанія забезпечила постачання сендвіч-панелей на безліч малих будівельних об’єктів, таких як офіси, торговельні та виставкові павільйони, кіоски, котеджні будинки і станції техобслуговування. Ми також пропонуємо придбати сендвіч-панелі для парканів — крім гарного зовнішнього вигляду таке рішення допоможе значно знизити рівень шуму на прибудинковій території, який створює траса, що пролягає поруч.

 

Крім стінових сендвіч-панелей, компанія пропонує придбати пластикові вікна та конструкції, металочерепицю, профнастил, декоративні та вітрові планки власного виробництва. Реалізуємо також супутні товари — водостічні системи, кріпильні елементи, паро- і гідроізоляційні матеріали тощо. Зателефонуйте нашому менеджеру, він надасть вичерпну інформацію щодо повного асортименту компанії, цін на сендвіч-панелі та комплектування й узгодить умови співробітництва.

Замовити
дзвінок
×
spinner