menu

Покрівельні сендвіч-панелі

Компанія КСМ “Асгард” здійснює виробництво та продаж покрівельних сендвіч-панелей, виготовлених по сучасній технології у відповідності зі стандартами якості. Підприємство також пропонує супутні товари та матеріали для покрівельних робіт. Виробничі потужності підприємства розташовані в Київській області — звідси продукція реалізується та відправляється на будівельні об’єкти по всій території України.

Що собою представляють покрівельні сендвіч-панелі

 

Сендвіч-панелі і покрівельні, і стінові — тришаровий матеріал, зовнішні шари якого роблять з оцинкованого фарбованого металу товщиною 0,45—0,50 мм, внутрішній — з вогнестійкої мінеральної вати, пінополістіролу, а також пінополіуретану (PUR) і поліізоціанурату (PIR). Загальна товщина панелі може бути різною, в залежності від шару утеплювача, і становити від 40 до 250 міліметрів.

 

Шари плит з’єднуються шляхом гарячого пресування з використанням якісного однокомпонентного поліуретанового клею Leeson англійського виробництва. Зовнішній лист покривається полімерною фарбою. Така технологія дозволяє захистити плити від зовнішніх факторів — погодних умов і механічних пошкоджень.

 

Стикування сендвіч-панелей між собою здійснюється за допомогою герметичних замків, розташованих на торцевих поверхнях, які не допускають проникнення вологи всередину плити. З’єднання плит може відбуватися як в горизонтальній, так і в вертикальній площині. Для додаткового захисту від вологи та пилу рекомендується закривати стики декоративними планками.

Покрівельні сендвіч панелі

-

Уточнити чи дізнатися ціну можна по телефону:

067 834 42 42

095 595 24 37

073 319 31 11

Наш e-mail:

[email protected]

Використання сендвіч-панелей в якості покрівельного матеріалу

Панелі типу “сендвіч” мають багато таких властивостей, які роблять їх надзвичайно популярними при спорудженні дахів:

 

  • легкість конструкції в поєднанні з міцністю;
  • здатність витримувати перепади температури;
  • компактність, що економить внутрішній простір будівлі;
  • високі паро- та гідроізоляційні властивості;
  • зручність транспортування та монтажу.

 

Захисне полімерне покриття, яким покривають сендвіч-панелі, не вразливе до перепадів температури, ультрафіолетового випромінювання. Для фарбування використовують матовий або глянцевий полімерний фарбник 30-ти основних кольорів у відповідності до системи RAL.

 

Головна відмінність сендвіч-панелей від інших покрівельних матеріалів — гарні теплоізоляційні властивості, швидкість та легкість монтажу. При використанні панелей зникає необхідність у додаткових роботах по утепленню даху, стелі, тому строки будівництва значно пришвидшуються. Їх часто використовують при терміновому будівництві — зведенні некапітальних споруд, тимчасового житла, офісних та комерційних будівель, всіх споруд, схил даху яких більше 5—7°.

 

Купити сендвіч-панелі: ціни та умови співробітництва

Ціни на сендвіч-панелі компанія регулює таким чином, щоб мати змогу зробити кращу пропозицію на ринку будівельних матеріалів Києва та України. Менеджер компанії надасть консультацію щодо вибору та особливостей застосування сендвіч-панелей, сформує з переліком всіх необхідних товарних позицій, з актуальними цінами.

 

Строк виконання зобов’язань залежить від черговості замовлення. Специфіка виробництва сендвіч-панелей така, що термінові замовлення можливо виконати тільки в тому випадку, якщо колір замовлених плит збігатиметься з кольором поточної партії, що виробляється.

 

Крім покрівельних панелей для даху, компанія “Асгард” випускає стінові панелі, реалізує кріпильні елементи, декоративні та торцеві планки, бітумну стрічку, водостічні системи. Щоб дізнатися вартість та купити покрівельні сендвіч-панелі, телефонуйте по номерах, вказаних на сайті, — менеджер узгодить деталі замовлення, доставки, розповість про строки та умови розрахунку.

Замовити
дзвінок
×
spinner