menu

Покрівельні сендвіч-панелі

Компанія КСМ “Асгард” здійснює виробництво та продаж покрівельних сендвіч-панелей, виготовлених по сучасній технології у відповідності зі стандартами якості. Підприємство також пропонує супутні товари та матеріали для покрівельних робіт. Виробничі потужності підприємства розташовані в Київській області — звідси продукція реалізується та відправляється на будівельні об’єкти по всій території України.

Що собою представляють покрівельні сендвіч-панелі

 

Сендвіч-панелі і покрівельні, і стінові — тришаровий матеріал, зовнішні шари якого роблять з оцинкованого фарбованого металу товщиною 0,45—0,50 мм, внутрішній — з вогнестійкої мінеральної вати, пінополістіролу, а також пінополіуретану (PUR) і поліізоціанурату (PIR). Загальна товщина панелі може бути різною, в залежності від шару утеплювача, і становити від 40 до 250 міліметрів.

 

Шари плит з’єднуються шляхом гарячого пресування з використанням якісного однокомпонентного поліуретанового клею Leeson англійського виробництва. Зовнішній лист покривається полімерною фарбою. Така технологія дозволяє захистити плити від зовнішніх факторів — погодних умов і механічних пошкоджень.

 

Стикування сендвіч-панелей між собою здійснюється за допомогою герметичних замків, розташованих на торцевих поверхнях, які не допускають проникнення вологи всередину плити. З’єднання плит може відбуватися як в горизонтальній, так і в вертикальній площині. Для додаткового захисту від вологи та пилу рекомендується закривати стики декоративними планками.

Покрівельні сендвіч-панелі з мінеральної вати

Покрівельні сендвіч-панелі з мінеральної вати

Для застосування на об’єктах з підвищеними вимогами пожежної безпеки Мінераловатний утеплювач на основі базальтового воло

Стінові сендвіч панелі з мінеральної вати

Мінераловатний утеплювач на основі базальтового волокна Для застосування на об’єктах з підвищеними вимогами пожежної безпеки

Стінові сендвіч панелі:
Ширина — 1190 мм
Товщина — від 40 мм до 250 мм
Довжина — до 10 метрів

Покрівельні сендвіч панелі: Ширина — 1120 мм
Товщина — від 40 мм до 250 мм
Довжина — до 10 метрів

Характеристики

Покрівельні сендвіч панелі з пінополістиролом

Покрівельні сендвіч панелі з пінополістиролом

Економічний матеріал, який використовується для будівництва швидкомонтованих будівель.

Стінові сендвіч панелі з пінополістиролом

Економічний матеріал, який використовується для будівництва швидкомонтованих будівель. Володіє одним з найнижчих показників теплопровідності.

Стінові сендвіч панелі:
Ширина — 1190 мм
Товщина — від 40 мм до 250 мм
Довжина — до 10 метрів

Покрівельні сендвіч панелі: Ширина — 1120 мм
Товщина — від 40 мм до 250 мм
Довжина — до 10 метрів

Характеристики

Покрівельні сендвіч панелі з PIR / PUR

Покрівельні сендвіч панелі з PIR / PUR

Широко застосовуються для будівництва агропромислових і тваринницьких комплексів, холодильних складів, переробних виробництв. Пінополіуретан (PUR або ППУ) і поліізоціанурат (PIR) — це два родинних класу полімерів, що мають закриточарункову структуру. Осередки наповнені вспенивающем агентом (газом) з низьким ступенем теплопровідності.

Стінові сендвіч панелі з PIR / PUR

Широко застосовуються для будівництва агропромислових і тваринницьких комплексів, холодильних складів. Пенополиуретан (PUR или ППУ) и полиизоцианурат (PIR) – це два родинних класу полімерів, що мають закриточарункову структуру.

PIR панелі виготовляємо:
Ширина — 1000 мм, 1050 мм, 1100 мм
Товщина — від 40 мм до 250 мм
Довжина — до 18 метрів

PUR панелі виготовляємо: Ширина — 1000 мм, 1050 мм, 1100 мм
Товщина — від 40 мм до 250 мм
Довжина — до 18 метрів

Характеристики

Палітра:

Кольори на сайті і наживо можуть дещо відрізнятися.

 

RAL 1003

 

RAL 1015

 

RAL 3005

 

RAL 3011

 

RAL 5005

 

RAL 6005

 

RAL 6020

 

RAL 7004

 

RAL 7024

 

RAL 8004

 

RAL 8017

 

RAL 8019

 

RAL 9003

 

RAL 9005

 

RAL 9006

Цинк

 

Цинк

Темне дерево

 

Темне дерево

Золотий дуб

 

Золотий дуб

Вільха

 

Вільха

Камінь

 

Камінь

Уточнити чи дізнатися ціну можна по телефону:

067 834 42 42

067 507 65 47

068 075 00 20

093 215 77 97

Наш e-mail:

[email protected]

Використання сендвіч-панелей в якості покрівельного матеріалу

Панелі типу “сендвіч” мають багато таких властивостей, які роблять їх надзвичайно популярними при спорудженні дахів:

 

  • легкість конструкції в поєднанні з міцністю;
  • здатність витримувати перепади температури;
  • компактність, що економить внутрішній простір будівлі;
  • високі паро- та гідроізоляційні властивості;
  • зручність транспортування та монтажу.

 

Захисне полімерне покриття, яким покривають сендвіч-панелі, не вразливе до перепадів температури, ультрафіолетового випромінювання. Для фарбування використовують матовий або глянцевий полімерний фарбник 30-ти основних кольорів у відповідності до системи RAL.

 

Головна відмінність сендвіч-панелей від інших покрівельних матеріалів — гарні теплоізоляційні властивості, швидкість та легкість монтажу. При використанні панелей зникає необхідність у додаткових роботах по утепленню даху, стелі, тому строки будівництва значно пришвидшуються. Їх часто використовують при терміновому будівництві — зведенні некапітальних споруд, тимчасового житла, офісних та комерційних будівель, всіх споруд, схил даху яких більше 5—7°.

 

Купити сендвіч-панелі: ціни та умови співробітництва

Ціни на сендвіч-панелі компанія регулює таким чином, щоб мати змогу зробити кращу пропозицію на ринку будівельних матеріалів Києва та України. Менеджер компанії надасть консультацію щодо вибору та особливостей застосування сендвіч-панелей, сформує з переліком всіх необхідних товарних позицій, з актуальними цінами.

 

Строк виконання зобов’язань залежить від черговості замовлення. Специфіка виробництва сендвіч-панелей така, що термінові замовлення можливо виконати тільки в тому випадку, якщо колір замовлених плит збігатиметься з кольором поточної партії, що виробляється.

 

Крім покрівельних панелей для даху, компанія “Асгард” випускає стінові панелі, реалізує кріпильні елементи, декоративні та торцеві планки, бітумну стрічку, водостічні системи. Щоб дізнатися вартість та купити покрівельні сендвіч-панелі, телефонуйте по номерах, вказаних на сайті, — менеджер узгодить деталі замовлення, доставки, розповість про строки та умови розрахунку.

Замовити
дзвінок
×
spinner